/Files/images/Безымянныбй.png

Мабуть, не всім відомо, що всередині нашої Сонячної Системи існує окремо, досі не знана астрономами, але вже відома в районі, система планет "Альтаїр" - дитяча організація Козаровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Вона не вписується в традиційні уявлення про дитячу організацію та учнівське самоврядування. Бо система ця створена не для звітності, вона вдихнула нове життя у розмірений режим роботи школи. Усе, чим займаються діти і дорослі у системі, - не формальність.

Демократично обраний президент Науменко Яна очолює групу командорів – представників від кожного класу-планети. Організація і проведення засідань, перевірка виконання домашніх завдань, влаштування свят, нагородження переможців олімпіад, конкурсів, змагань – усе в компетенції того, хто перебуває на вищій посаді, і групи командорів.

Командори захищають інтереси класів-планет на педрадах, нарадах, засіданнях шкільної ради.

Є у шкільній дитячій організації свій герб, кожна планета має свій прапор, свою історію, свій статут, що визначає напрям роботи класу-планети, а це – і впровадження національних традицій, і вивчення предметів, і фізичне загартовування, і природоохоронні заходи, і виховання на засадах національної етики.

Щотижня, на загально шкільній лінійці дитяча студія «Понеділочок» нагороджує планети за корисні справи (кожна справа – «зірочка» на ескіз планети на стенді «Галактика «Альтаїр»), виносить покарання (знімає зірочку або нагороджує зірочкою чорного кольору). У кінці кожного семестру відбувається урочисте свято – Парад планет, де нагороджують за кількістю зірочок планети трьох зоряних величин – початкові класи, середні та старші. На початку кожного семестру планети виходять знову на свою орбіту, щоб дійти до апогею вчасно і з багатьма нагородами.

Кiлькiсть переглядiв: 230

Коментарi